kuchnie-szafy-zabudowy

Czym się zajmujemy?

 

Meble kuchenne

Kuchnie klasyczne i nowoczesne – dla nas najważniejszy jest Twój pomysl i dobre samopoczucie w kulinarnym królestwie. ...

 

Szafy i garderoby

Mała wnęka czy specjalne pomieszczenie, szafa klasyczna czy z drzwiami przesuwnymi? Pomożemy wygospodarować dodatkowe m...

 

Inne realizacje

Wykonamy dla Ciebie każdy mebel – od małej szafki nocnej po skomplikowane stoisko handlowe. Nie boimy się wyzwań - p...

O Firmie

Istniejemy na rynku od 1995 roku. Nadrzędnym celem naszej firmy jest ciągłe zaspokajanie potrzeb i oczekiwań klientów oraz dążenie do osiągnięcia jak najwyższego poziomu ich satysfakcji. Nieustannie dążymy do zapewnienia najwyższej jakości oferowanych usług. Współpracę nawiązujemy wyłącznie ze sprawdzonymi dostawcami, będącymi w stanie sprostać wymaganiom naszym i naszych klientów. Oferujemy fachowe doradztwo techniczne, wnikliwą analizę każdego zamówienia w celu stworzenia warunków pełnej i terminowej jego realizacji. Najlepszą rekomendacją jest fakt, że wracają do nas kolejne pokolenia klientów. Okazane nam zaufanie jest dla nas największym powodem do dumy.
Zlecenia realizujemy głównie na terenie województwa mazowieckiego. Na specjalne życzenie Klienta możemy również wykonać zabudowę na terenie całej Polski, a także Europy.
Z przyjemnością przygotujemy i dostarczymy Państwu meble do samodzielnego montażu.
Serdecznie zapraszamy do naszej ekspozycji w Piasecznie k. Warszawy, gdzie prezentujemy niektóre stosowane przez nas rozwiązania oraz próbki używanych przez nas materiałów i kolorów.

Przed realizacją każdego zlecenia, Klient otrzymuje od nas przestrzenny projekt zabudowy wykonany w profesjonalnym programie komputerowym oraz rzetelną wycenę.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Gwarantujemy, że wykonane przez nas kuchnie, szafy oraz inne meble, będą Państwu służyły przez długie lata.


 
kuchnie-szafy-zabudowy.pl